Herkes birbirini suçluyor.. İrfan DİNÇ mi Paralelci, O milletvekili mi?

Çankıırı’da ; Milletvekili Belediye Başkanını , Belediye Başkanı Milletvekilini  Paralelcilikle suçlar oldu..
Mesele siyasi ikbal ve istikbal..

"Kendini Savundu"

Kendini Savundu

___
Bir gazetecinin Ak Partili bir milletvekilinin İrfan Dinç ve adamlarıyla ilgili bazı şikayet dosyalarını yürürlüğe koymadığı, dosyaları sümen altı edildiği gerekçesiyle Cumhuriyet Başsavcısı Doğan Kaya’yı Adalet Bakanı’na şikayet ettiği yönündeki soruya Başkan Dinç, “Benin bu konuda çok bilgim yok, eğer öyle bir şey varsa gerekli işlemler yapılır. Bizim tek derdimiz hizmet. Ayrıca bahsettiğiniz o vekilin seçimleri kazanabilmesi için ben kendi belediye başkanlığı seçimlerimden daha fazla gayret sarf ettim. Buna hepiniz şahitsiniz. ” diye konuştu..

Akparti içinde İrfan DİNÇ’ e muhalif olan kişiler, onun Çankırı’da kurucu üye olmaya cesaret edemediğini, Akparti’nin ilk kuruluşunda Akparti’ye uzak durduğunu ve Melih Gökçek’in partisinde dolgu malzemesi olarak kurucu üye olduğunu bilerek kendisine mesafeli duruyor..
Refah Partisi dönemlerinde İrfan DİNÇ’in MHP li olduğunu, daha sonra Refah Partisinde maaşlı olarak il başkanı olduğunu bilen muhalifler, onun asla Akparti ile fikirdaş olmadığını beyan ediyorlar.
İrfan DİNÇ’in menfaati uğruna Refah Partisinde aday gösterilmedi diye BBP den aday olmayı düşündüğünü ve görüşmeler yaptığını ve  menfaati uğruna Paralelci bile olabileceğini iddia eden Akparti içindeki muhalifler  Akparti Genel Merkezine hitap ederek ” Akparti bu ve bunun gibi kişilerce yok edilir, Cumhurbaşkanımız Tayyib Erdoğan’ın toplumdaki kabulu ile dimdik ayakta duran Akparti bu kendi ikbal ve istikbali herşeyi yapan kişilere dikkat etmeli” diyorlar..
Sitemize gelen mail de bunları izah eden Çankırı Akparti içinde hala aktif Akparti’li  “Bu konuda Genel Merkeze detaylı bilgi verdik, ayrıca İçişleri Bakanlığı görev alanına giren bazı belgeleri de sunduk” diyor..

3 Comments on "Herkes birbirini suçluyor.. İrfan DİNÇ mi Paralelci, O milletvekili mi?"

 1. siz öyle zannetmeye devam edin. irfan dinçin adı çoktan çizildi
  irfan dinç te bunu biliyor

 2. Dilaver | 27 Mart 2016 at 14:37 |

  Tek kelime edeceğim gerisi teferruat kardesim.
  Reisin Cankirida tek güvendiği kişi irfan Dinç tir.
  Boşuna laf kalabalığı yapmayın.

 3. irfan dinçi refah partisinde maaşlı eleman olduğunu herkes biliyor. irfab dinç halil demire sormak lazım birde

Comments are closed.